Os på kontoret

_MG_3776-Edit

Gitte Christensen
Daglig leder
gitte@ulf.dk

_MG_3467-2 (1)

Tina Madsen
Receptionist
tina@ulf.dk

_MG_3502

Bettina Nielsen
Foredragsholder
bettina@ulf.dk 

_MG_3509-2-Edit

Hans Jørgen Andersen
Hjemmeside ansvarlige
hj@ulf.dk

_MG_3479-2

Bjarne Jensen
Servicemedarbejder
Forfatter “Min opvækst på….”
bjarne@ulf.dk

_MG_3533-2

Hanne Nielsen
Kredsansvarlig
hanne@ulf.dk

_MG_3535

Anette Olesen
Receptionist
Rengøringsassistent
anette@ulf.dk

_MG_3472-2

Jesper Niemann Pedersen
Pedel
jesper@ulf.dk

_MG_3634-2

Jane Jensen
Økonomiansvarlig og projektchef
jane@ulf.dk 

_MG_3606-2-Edit

Ann Pedersen
Projektleder
ann@ulf.dk
tel: 20 27 72 93

_MG_3552

Joan Riis
Projektleder og sundhedsfaglig konsulent
joan@ulf.dk
tel: 21 22 27 49

_MG_3590

Lars Gjermandsen
Formand for ULF
lars@ulf.dk
tel: 21 20 37 88

_MG_3582-2

Jette Tastesen
Formand for ULF-ungdom
ulf-ungdom@ulf-ungdom.dk 
tel: 21 24 82 88