Os på kontoret

_MG_3590

Lars Gjermandsen
Formand for ULF
lars@ulf.dk
tel: 21 20 37 88

_MG_3582-2

Jette Tastesen
næstformand i ulf
jette@ulf-ungdom.dk

Rikke Sørensen
Formand for ULF-ungdom
ulf-ungdom@ulf-ungdom.dk
tel: 30 20 41 91 eller ring til ULF på 75 72 46 88

Ole Christian Madsen
Politiktolk
ole@ulf.dk

_MG_3634-2

Jane Jensen
Sekretariatschef
jane@ulf.dk 

_MG_3606-2-Edit

Ann Pedersen
Projektleder
ann@ulf.dk

_MG_3552

Joan Riis
Projektleder og sundhedsfaglig konsulent
joan@ulf.dk
tel: 21 22 27 49

Maria Christiansen
maria@ulf.dk
Projekt medarbejder

Administrationen

_MG_3467-2 (1)

Tina Madsen
Piccoline
tina@ulf.dk

_MG_3533-2

Hanne Nielsen
Kredsansvarlig
hanne@ulf.dk

_MG_3535

Anette Olesen
Receptionist
Rengøringsassistent
anette@ulf.dk

_MG_3472-2

Jesper Niemann Pedersen
Pedel
jesper@ulf.dk

Rikke Kragh Sylvestersen
Personlig Assistent
rks@ulf.dk

Kursus og foredrag

Charlotte Jacquet Olesen
Kursuskoordinator
charlotte@ulf.dk
T: 7572 4688

_MG_3502

Bettina Nielsen
Kursus og foredrags koordinator
bettina@ulf.dk 

_MG_3479-2

Bjarne Jensen
Servicemedarbejder
Forfatter “Min opvækst på….”
bjarne@ulf.dk

Line Pedersen
Sekretær for Kursus afdeling
line@ulf.dk

 

 

Medieafdeling

_MG_3509-2-Edit

Hans Jørgen Andersen
Hjemmeside ansvarlige
hj@ulf.dk

Claus Frederiksen
Interaktive medier/ULF
claus@ulf.dk
75724688